
Tilbyder opdateret den: 9.6.2026. Fra vores annoncører ★ Bedømmelserne er genereret fra flere kilder, herunder data leveret af forhandleren og offentligt tilgængelige oplysninger.
Bondi Sands Aerated Self Tanning Foam - Dark Tan (200ml) giver en dyb, solkysset glød uden at udsætte huden for solen og er perfekt til dem, der ønsker hurtig, naturlig farve.
Denne mousse er udviklet til kroppen og fås i en 225 ml beholder med ét produkt pr. pakke. Den lette, luftige tekstur gør det nemt at fordele og opnå en jævn finish.
Formlen indeholder DHA (dihydroxyaceton) og erythrulose, som sammen skaber en holdbar og naturligt udseende brunfarve. Glycerin og hydrolyserede jojoba-estere tilfører fugt og efterlader huden blød.
Produktet inkluderer også bisabolol og tokoferylacetat (vitamin E) for beroligende og plejende egenskaber, mens parfume sikrer en behagelig duft. Bemærk, at moussen indeholder alkohol og hydrocarbon-propellanter, som giver den aerede struktur.
Anvendelsesmuligheder: brug moussen før fester, på ferie eller som en del af din daglige skønhedsrutine, når du ønsker en hurtig og stribefri brunfarve. Påfør med handske for det bedste resultat.
De vigtigste salgsargumenter er den luftige mousse-konsistens for let påføring, kombinationen af DHA og erythrulose for naturlig farveudvikling og plejende ingredienser for en blød og hydreret hud.
På grund af tekniske begrænsninger kan Kelkoo ikke garantere den fuldstændige nøjagtighed eller fuldstændigheden af oplysninger fra forhandlerne. I tilfælde af uoverensstemmelse mellem oplysningerne på Kelkoo hjemmeside og på butiks hjemmeside, har sidstnævnte forrang. De viste priser inkluderer alle gebyrer. - Learn more