
Vores kunder elsker
1.069,00 kr. fra Sephora.dk
Tilbyder opdateret den: 30.6.2026. Fra vores annoncører ★ Bedømmelserne er genereret fra flere kilder, herunder data leveret af forhandleren og offentligt tilgængelige oplysninger.
Giorgio Armani My Way Eau de Parfum - Refill (100ml) er en stilfuld refill fra My Way-serien, lanceret i 2020, designet til kvinder der ønsker en blomsteragtig og moderne duftsignatur.
Denne Eau de Parfum til kvinder er skabt af parfumeurene Carlos Benaim og Bruno Jovanovic, og balancerer friske topnoter med et rigt blomsterhjerte og en varm bund.
Toppens bergamot og appelsin giver en klar, opløftende introduktion, som vækker sanserne og forbereder vejen for florale nuancer.
I hjertet udfolder tuberose og jasmin en fyldig, feminin blomsterkomposition, der fremhæver duftens moderne og selvsikre karakter.
Basen af vanilje og moskus efterlader en varm og varig finish, som tilføjer sensualitet og dybde til duften.
Som 100 ml refill tilbyder produktet en bæredygtig måde at genopfylde din yndlingsflaske på; bemærk dog, at indholdet af enkelte tilbud kan variere.
Brugsscenarier: parfumen er velegnet til både hverdag og særlige lejligheder, fra kontoret til aftenens arrangementer, hvor den understreger et dynamisk og selvsikkert indtryk.
Hovedpunkter: floral Eau de Parfum, 100 ml refill, komponeret af Carlos Benaim & Bruno Jovanovic, topnoter: bergamot og appelsin, hjertenoter: tuberose og jasmin, basenoter: vanilje og moskus.
Vi samler produkter, priser og forhandlere ét sted for at hjælpe dig med at finde det, du har brug for, sammenligne tilbud og spare penge.
På grund af tekniske begrænsninger kan Kelkoo ikke garantere den fuldstændige nøjagtighed eller fuldstændigheden af oplysninger fra forhandlerne. I tilfælde af uoverensstemmelse mellem oplysningerne på Kelkoo hjemmeside og på butiks hjemmeside, har sidstnævnte forrang. De viste priser inkluderer alle gebyrer. - Learn more