
Tilbyder opdateret den: 25.8.2026. Fra vores annoncører ★ Bedømmelserne er genereret fra flere kilder, herunder data leveret af forhandleren og offentligt tilgængelige oplysninger.
Megasol Eros Aqua - 250ml er et vandbaseret glidegel, designet til at give komfort og tryghed i intime øjeblikke.
Formlen er oliefri og parfume-fri, hvilket gør produktet blidt mod huden og slimhinderne.
Som et vandbaseret produkt føles det naturligt og er nemt at vaske af, hvilket gør det velegnet til personer med sensitiv hud.
Megasol Eros Aqua er unisex og kan anvendes sammen med kondomer, hvilket gør det til et sikkert valg for par og enkeltpersoner.
Den 250 ml emballage giver god holdbarhed og værdi for pengene til hjemmebrug.
Anvendelsesscenarier omfatter romantiske aftener, forspil, lindring ved vaginal tørhed og som hjælpemiddel ved intime aktiviteter.
Nøglefordele er kompatibilitet med kondomer, ingen parfume eller olie og en praktisk 250 ml størrelse.
Bemærk venligst, at indholdet af individuelle tilbud kan variere; tjek altid produktdetaljerne hos forhandleren.
Vi samler produkter, priser og forhandlere ét sted for at hjælpe dig med at finde det, du har brug for, sammenligne tilbud og spare penge.
På grund af tekniske begrænsninger kan Kelkoo ikke garantere den fuldstændige nøjagtighed eller fuldstændigheden af oplysninger fra forhandlerne. I tilfælde af uoverensstemmelse mellem oplysningerne på Kelkoo hjemmeside og på butiks hjemmeside, har sidstnævnte forrang. De viste priser inkluderer alle gebyrer. - Learn more