
Vores kunder elsker
369,00 kr. fra Conradelektronik.dk
Tilbyder opdateret den: 14.6.2026. Fra vores annoncører ★ Bedømmelserne er genereret fra flere kilder, herunder data leveret af forhandleren og offentligt tilgængelige oplysninger.
Bosch EasyInflate 18V-500 Elektrisk Luftpumpe - Stor Volumen Inflator er en bærbar og genopladelig pumpe designet til hurtig oppumpning af store genstande med fokus på bekvemmelighed.
Med en luftstrøm på 530 l/min kan EasyInflate hurtigt fylde luftmadrasser, oppustelige både og store badeprodukter. Pumpen drives af et Li-Ion batteri og understøtter brug med én battericelle for fuld frihed uden ledning.
Pumpetrykket er 0,03 bar, og det justerbare trykområde 0–0,5 psi giver kontrol ved bløde til middelhårde applikationer, hvor højt tryk ikke er påkrævet. En medfølgende slange og flere mundstykker sikrer kompatibilitet med forskellige ventiltyper.
Ergonomisk håndtag og en vægt på kun 750 g gør den let at transportere til stranden eller camping. Dimensionerne 119 × 236 × 195 mm gør enheden kompakt og nem at opbevare i den medfølgende æske.
Typiske anvendelsesscenarier omfatter oppumpning af luftmadrasser ved camping, forberedelse af oppustelige både til en dag på vandet og hurtig oppustning af store pools eller møbler hjemme. Den korte ledning på 0,5 m er beregnet til betjening, mens strømmen kommer fra batteriet.
Den grønne farve og Li-Ion batteriteknologi signalerer holdbarhed og mobilitet. Medfølgende slange og mundstykker betyder, at du kan begynde at pumpe med det samme efter udpakning.
Vigtige salgsargumenter er høj luftstrøm for hurtige resultater, bærbart og let design, genopladeligt batteri for brug uden stikkontakt og medfølgende tilbehør til alsidig anvendelse.
På grund af tekniske begrænsninger kan Kelkoo ikke garantere den fuldstændige nøjagtighed eller fuldstændigheden af oplysninger fra forhandlerne. I tilfælde af uoverensstemmelse mellem oplysningerne på Kelkoo hjemmeside og på butiks hjemmeside, har sidstnævnte forrang. De viste priser inkluderer alle gebyrer. - Learn more